Witaj świecie!

Myśl o założeniu bloga chodziła mi po głowie już od bardzo dawna. Jednak długo nie byłam do końca pewna, czy mam coś interesującego i wartościowego do przekazania światu.

Postanowiłam, że spróbuję. Wierzę, że na tym etapie mojego życia jestem w stanie rozsądnie analizować pewne kwestie i wyciągać odpowiednie wnioski. Liczę, że w sensowny sposób uda mi się również przekonać do nich inne osoby.

Niejednokrotnie w swoim życiu słyszałam, że najtrudniej jest zacząć. Być może coś w tym jest. Moje początki z tym blogiem też nie były najłatwiejsze (zwłaszcza ze stroną techniczną), jednak z każdym napotkanym problemem jakoś sobie poradziłam, co daje mi ogromną satysfakcję. Wierzę również, że poradzę sobie z każdym kolejnym. Jednocześnie uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, zatem wyciągam z tego odpowiednie lekcje.

Zaczęłam. Ogarnęłam kwestię domeny i hostingu. Wybrałam i ustawiłam motyw strony. Postawiłam pierwszą literę wpisu, a potem kolejne. Początki nie były łatwe, ale nic w życiu nie jest.

Szczerze wierzę, iż na niniejszym blogu uda się nam zebrać grono wartościowych osób. Liczę, że wspólnie będziemy dzielić się swoimi wnioskami, przemyśleniami, problemami i ich rozwiązaniami.

Witaj świecie, blogosfero i każdy czytelniku, który trafisz do mojego minimalnego świata!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top